Hakkımızda

Marmara Evden Eve Nakliyat ofis Taşıma ve Depolama Firması, olarak İstanbul ve Türkiye’nin en eski nakliyat firmalarındanız. Firmamız 1971 yılından beri evden eve nakliyat hizmeti veriyor. Sektörün kurucularından olan Marmara Nakliyat günümüzde de profesyonel nakliyat firması denince akla gelen ilk firmadır.

Firmamız bütün taşıma yetki belgelerine sahiptir. Evden eve nakliyat hizmeti için gerekli olan bütün donanıma sahip olan firmamız çalışanlarının tamamı konularında uzman kişilerdir. Hizmet verirken amacımız müşterilerimizin bize kalıcı olarak dönüşlerini sağlayabilmek ve bizi çevrelerine tavsiye edebilecekleri bir hizmet sunmaktır. Ticari kaygılardan önce müşterilerimizin ve insanların beklentileri gelir bizim için.

Geniş araç filomuz ve çalışanlarımızla şehir içi şehirler arası ve uluslararası nakliyat hizmetleri veriyoruz. Bizden aldığınzı hizmet ne olursa olsun amacımız verdiğimiz sözleri tutarken sizlerin de bizden memnun kalmanızdır. Bu doğrultuda elimizden gelenin en iyisini her zaman yapacağımza müşterilerimize söz veriyoruz. Hem çalışanlarımız hem de biz olmak üzere beklentilerinize cevap olacağız.