Eşya Depolama

Kağıthane Eşya Depolama depolama servisimizle eşyalarınızı içiniz rahat olarak depolarımızda güvenle saklayabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınızın bütün sorumluluğu firmamıza ait olur istediniz kadar kalabilirler depolarımızda. Aynı zamanda inşaat firması da olan Marmara Nakliyat kendi depolarını kendisi yapmaktadır. Depolarımız her türlü toz, kir ve nemden uzak ve bunlara karşı korunabilecek şekilde yapılmıştır.

Evden eve nakliyat firması olarak depodan eve evden depoya olmak üzere nakliyat hizmeti de sunuyoruz. Depolanacak eşyalarınızın tamamını liste haline getiriyoruz. Liste haline gelen eşyaları sözleşmemize ekliyoruz. Sözleşme dahilinde eşyaların tamamı depolara alınmaktadır. Depolanan eşyalarınızın hepsi geniş kapsamlı olarak sigortalanır. Sigortalanarak depolara alınan eşyaların her ay sigortaları yenilenmektedir. Eşyalarınızı alırken gerekli bütün malzeme, araç gereç, personel ve ambalajlama ürünlerini firmamız eksiksiz olarak sağlamaktadır.

Doğal afetler yangın ve hırsızlıklara karşı da ayrı olarak sigorta yapıyoruz. Eşyalarınızı taşınma günü hangi ekip aldıysa aynı ekip tekrar teslimatını yapmaktadır. Eşyalarınız depolarımızda istediğiniz kadar kalabilir. Depolanan eşyaların bütün sorumluluğu firmamıza aittir. Evden eve nakliyat hizmetinde olduğu gibi depolama hizmetinde de anahtar teslimi hizmet veriyoruz.